TMS Backup

TMS Backup 1.3

TMS Backup Microsoft Windows OS için yedekleme programı kullanmak için bir kolaydır
Kullanıcı puanı
 
Oyunuz
En güncel sürüm:
1.3 (Tüm)
Geliştirici:
Dr Thomas-M. Stein

Eski sürümleri

Tüm
TMS Backup dizin yapısına göre yedekleme veri ve dosyaları için tasarlanmış Microsoft Windows işletim sistemleri için yedekleme programı kullanmak için bir kolaydır. Bir kere seçici yedekleme kolayca önceden yapılandırılmış bölümleri bir alt kümesini, tüm ya da yapılması için izin yapılandırılmış. Düz metin açıklamaları çeşitli yedekleme bölümlerini tanımlamak için kullanılan olabilir.
Basit düzeni dayalı ve güvenli yönetim katmanı, günlük yedekleme, bu nedenle güvenle ve kolayca daha az deneyimli kullanıcılar tarafından bile gerçekleştirilebilir gün tarafından korunmaktadır.
TMS Backup yapılandırma tam menü yapılandırmak ve iyi belgelenmiş yapılandırma seçenekleri için basit erişim sağlayan uygulamalı. Güvenli ve sağlam kopyalama ve yansıtma işlevi sağlayan temel kopyalama modülü olarak Microsoft® Robust File Copy Utility kullanır. Gelişmiş 'combo yedekleme' özelliği her zaman sırayla gerçekleştirilmesi için iki yedek eylemleri sağlayan bir ya da iki sonraki yedekleme bölümlerini birleştiriyor. Yedekleme işlemi her zaman olduğu gibi kolayca gözden geçirilebilir günlük dosyasına ekrana yazılır.
Bilgi güncellenme tarihi: