TMS Backup

TMS Backup 1.3

TMS Backup یک ساده برای استفاده از برنامه پشتیبان گیری برای Microsoft Windows OS
امتیازدهی کاربر
 
رأی شما
آخرین نسخه:
1.3 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Dr Thomas-M. Stein

نسخه های قدیمی

دیدن همه
TMS Backup یک ساده برای استفاده از برنامه پشتیبان گیری برای Microsoft Windows سیستم عامل های طراحی شده برای پشتیبان گیری از اطلاعات و فایل ها بر اساس ساختار دایرکتوری است. هنگامی که پیکربندی آن را اجازه می دهد تا انتخابی پشتیبان گیری انجام شود به راحتی در تمام و یا در زیر مجموعه ای از پیش تنظیم شده به بخش. متن ساده توصیف ممکن است مورد استفاده برای توصیف پشتیبان مختلف بخش.
بر اساس طرح ساده و محافظت امن اداری لایه های روز-به-روز پشتیبان گیری بنابراین می توان با خیال راحت و به راحتی حتی توسط کاربران با تجربه کمتر است.
TMS Backup پیکربندی شده است به طور کامل منو رانده دادن دسترسی به ساده برای پیکربندی و به خوبی مستند شده گزینه های پیکربندی. آن را با بهره گیری از Microsoft® Robust File Copy Utility به عنوان هسته کپی کردن ماژول ارائه امن و قدرتمند کپی و انعکاس عملکرد. پیشرفته دسته کوچک موسیقی جاز پشتیبان گیری از ویژگی های ترکیبی از دو بعدی پشتیبان بخش به یکی اجازه می دهد دو پشتیبان اقدامات برای همیشه انجام شود در دنباله. پیشرفت پشتیبان گیری است که همیشه نوشته شده به صفحه نمایش و همچنین به فایل ورود به سیستم است که می تواند مورد بررسی به راحتی.
اطلاعات به روز شده در: