TMS Backup

TMS Backup 1.3

TMS Backup-to prosty w użyciu program do tworzenia kopii zapasowych Microsoft Windows OS
Ocena
 
Twój głos
Najnowsza wersja:
1.3 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Dr Thomas-M. Stein
TMS Backup to łatwy w użyciu program do tworzenia kopii zapasowych dla systemów operacyjnych Microsoft Windows jest przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych danych i plików na podstawie struktury katalogów. Po skonfigurowaniu pozwala na selektywne tworzenie kopii zapasowych, aby być łatwo wykonane są w całości lub na części wstępnie skonfigurowane profile. Opisów tekstowych mogą być używane do opisu różnych sekcji tworzenie kopii zapasowych.
W oparciu o prosty układ i chronione Secure administracyjnego warstwy, z dnia na dzień, więc kopia zapasowa może być wykonana bezpiecznie i łatwo nawet mniej Doświadczeni użytkownicy.
Konfiguracji TMS Backup całkowicie menu daje dostęp do łatwy do dostosowywania i dobrze udokumentowane ustawienia konfiguracji. Wykorzystuje Microsoft® Robust File Copy Utility jako podstawowego modułu kopiowania zapewniając bezpieczną i niezawodną funkcjonalność kopiowania i tworzenia kopii lustrzanych. Funkcja rozszerzonego tworzenia kopii zapasowych kombinowany' łączy w sobie dwie kolejne sekcje kopię zapasową w jedno dwa kroki, tworzenie kopii zapasowych zawsze odbywa się w określonej kolejności. Tworzenie kopii zapasowych postęp zawsze jest napisane na ekranie, a także w pliku dziennika, który może być łatwo ocenić.
Aktualizacja informacji: