TMS Backup

TMS Backup 1.3

TMS Backup je jednoduchý-k-používat zálohovací program pro Microsoft Windows OS
Hodnocení
 
Váš hlas
Poslední verze:
1.3 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Dr Thomas-M. Stein
TMS Backup je jednoduchý-k-používat zálohovací program pro Microsoft Windows operačních systémů určený k zálohování dat a souborů na základě adresářové struktuře. Jakmile nakonfigurován umožňuje selektivní zálohy mají být provedeny snadno na všech nebo na podmnožinu pre-nakonfigurován sekcí. Textové popisy mohou být použity k popisu různé záložní oddíly.
Na základě jednoduché rozložení a chráněn bezpečným správní vrstvu, ze dne na den zálohy může proto být provedena bezpečně a snadno i méně zkušení uživatelé.
TMS Backup konfigurace je plně menu driven dává přístup k jednoduché-to-configure a dobře zdokumentované možnosti konfigurace. To využívá Microsoft® Robust File Copy Utility jako základní kopírování modul poskytující bezpečné a robustní kopírování a zrcadlení funkcí. Pokročilé 'combo zálohování' funkce kombinuje dva následné zálohování oddíly, aby jeden umožňuje dva záložní opatření, aby se vždy být provedena v pořadí. Zálohování pokrok je vždy napsáno na obrazovce, stejně jako na soubor protokolu, které mohou být přezkoumány jednoduše.
Informace aktualizovány: